Skup pojazdów

W naszym skupie możesz sprzedać niepotrzebny samochód za gotówkę i bez czekania w kolejkach, załatwiania mnóstwa formalności i wielu wizyt w podobnych placówkach. Nasz skup aut gwarantuje Wam bezstresową, legalną ale przede wszystkim szybką i wygodną transakcję. Decydując się na nasze usługi, możecie ominąć wiele czasochłonnych rzeczy takich jak m.in. wystawiania ogłoszeń, odbierania telefonów. Sprzedając nam auto zapominacie o sprawie raz na zawsze.

Odkupienie mojego pojazdu przez Centercar.pl pozwoliło mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. Panowie po wstępnej wycenie pojawili się po pojazd, oszczędność czasu i pieniędzy na wystawienie ogłoszeń.

Michał, Nowy Targ

Sprzedane u Panów dwa pojazdy motocykl i  samochód. Wcześniej skupy proponowały ceny nawet poniżej wartości złomu, uczciwa wycena i warunki odbioru.

Karol, Bielsko Biała

W Centercar.pl nie tylko sprawimy, że pozbędziesz się problemu, którym jest niesprawny pojazd w garażu, ale również damy Ci możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych, które przeznaczysz na dowolny cel. Interesują nas pojazdy w każdym stanie. Do naszego skupu przyjmiemy pojazdy sprawne i nie nadające się do jazdy, stare nowe, całe i powypadkowe.

Jesteś posiadaczem niesprawnego auta, motocyklu lub skutera, które nie nadaje się do dalszej eksploatacji? Może posiadasz uszkodzony lub powypadkowy samochód, który stanowi dla Ciebie nie lada problem? W Centercar.pl oferujemy skup pojazdów dla wszystkich marek i modeli. Skupujemy auta osobowe oraz inne pojazdy za gotówkę, szybko oraz bez zbędnych formalności. Nasi rzeczoznawcy szybko i sprawnie wycenią Wasz pojazd.

Sprzedaż samochodu po kolizji z mojej winy, szybka wycena, odbiór i zapłata na miejscu za pojazd gotówką, polecam.

Kamila, Kraków

Skup pojazdów Centercar.pl

Płacimy realne i uczciwe ceny, adekwatne do stanu technicznego skupowanego pojazdu. Kupujemy pojazdy od osób prywatnych jak i firm. Tym co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest solidność. W ramach prowadzonego przez nas złomowania aut odbieramy od klienta auta w każdym stanie. Dodatkowo wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia zbycia auta w wydziale komunikacji oraz zgłoszenia w firmie ubezpieczeniowej.

Auto skup Centercar.pl skupuje samochody ze wszystkich roczników oraz w każdy możliwym stanie technicznym jak i wizualnym. Każdy samochód wyceniamy według aktualnych cen rynkowych. Płacimy realne kwoty w jakich można sprzedać auto. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Co ważne, otrzymasz od nas zaświadczenie, które ułatwi Tobie wyrejestrowania auta w wydziale
komunikacji.

Za wszystkie pojazdy wypłacamy gotówkę na miejscu, od ręki lub też wedle preferencji naszego klienta, bezpośrednio jeszcze tego samego dnia. Jesteśmy gotowi odkupić auto nawet w przeciągu kilku godzin. Nasza firma działa w pełni legalnie, zgodnie z literą polskiego jak i europejskiego prawa.

Skontaktuj się w sprawie skupu pojazdu

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków

Zadzwoń do Nas!
+48 793 960 093
Z

Napisz do Nas!
bok@centercar.pl