Zamów pojazd

Sprowadzając auto z Niemiec lub innego europejskiego kraju, nasz zespół przekłada szczególną uwagę do stanu technicznego. Weryfikowane są najważniejsze aspekty stanu technicznego. Sprawdzamy między innymi megamentinc 625 zgodność z przebiegiem, pracę silnika ewentualne wycieki z silnika, książeczkę serwisową oraz stan ogumienia.

Kupiony Opel Corsa z niemiec, auto w stanie do jazdy, historia serwisów, które Panowie przeprowadzili na miejscu, po zakupie można wsiadać i jechać.

Andrzej, Kraków

Zamówione u Panów Volvo V90. Od czasu realizacji do odbioru pojazdu minął miesiąc, pewny zakup oraz pełna historia samochodu.

Krzysztof, Kraków

Chcesz kupić samochód, ale Twój wymarzony model nie jest dostępny na krajowym rynku motoryzacyjnym? W Centercar.pl pomożemy sprowadzić Twój model samochodu z całej Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stworzeniu specjalnych procedur weryfikacji, umożliwimy Tobie zakup pewnego i sprawdzonego pojazdu z kraju należącego do Unii Europejskiej. Gwarantujemy, że sprowadzenie samochodów na zamówienie odbędzie się bezpiecznie!

Ponadto dokładnie analizujemy stan lakieru pod kątem wszelkich rys, uszkodzeń lub wgnieceń. Szczególną uwagę zwracamy na stan hamulców i zawieszenia. Sprowadzone samochody przez Centercar.pl to dokładny, rzeczywisty i przede wszystkim uczciwy obraz
aktualnego stanu Twojego wymarzonego samochodu.

Kupiony z mężem samochód dla mnie na dojazdy do pracy, na stacji kontroli taki sam obraz auta jaki przedstawiali sprzedawcy. Uczciwe osoby, polecam!

Marta, Bochnia

Auto z zagranicy. Wymarzony samochód sprowadzony z całej Europy

Sprowadzenie samochodu oraz wszystkie formalności związane w tej kwestii należą do naszych obowiązków. Każdy pojazd zawozimy do serwisu, gdzie profesjonalny zespół mechaników sprawdza ewentualne usterki w aucie. Przez zakupem pojazdu otrzymasz od nas wszystkie informacje dotyczące kolejnych serwisów.

Dodatkowo nie musisz zaprzątać sobie głowy wszelkimi opłatami akcyzowymi, tłumaczeniem dokumentów lub przeglądem rejestracyjnym. Wszystko to zostanie wykonane za Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jaką posiadamy w aspekcie tego, gdzie najlepiej zakupić samochód danej marki, zaproponujemy specjalnie dla Ciebie konkurencyjne ceny jak i pełne zaplecze: leasing oraz ubezpieczenie.

Auto z zagranicy, które wyszukamy, to serwisowane w autoryzowanych punktach bezwypadkowe pojazdy o rzetelnie sprawdzonym stanie technicznym i udokumentowanym przebiegu. Celem Centercar.pl jest głównie Wasza satysfakcja z użytkowania wymarzonego samochodu.

Kupując auto z ukrytymi wadami technicznymi narażasz na niebezpieczeństwo siebie oraz pasażerów, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Sprowadzając auto z Centercar.pl masz pewność, że otrzymasz pojazd bez żadnych problemów. Dodatkowo masz pewność, że auto nie pochodzi na przykład z przestępstwa, otrzymując od nas pełną historię samochodu.

Skontaktuj się w sprawie zamówienia pojazdu

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków

Zadzwoń do Nas!
+48 793 960 093
Z

Napisz do Nas!
bok@centercar.pl