Zamów pojazd
Zamów swój nowy pojazd z Centercar.pl
Chcesz kupić samochód, ale Twój wymarzony model nie jest dostępny na krajowym rynku motoryzacyjnym? W Centercar.pl pomożemy sprowadzić Twój model samochodu z całej Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stworzeniu specjalnych procedur weryfikacji, umożliwimy Tobie zakup pewnego i sprawdzonego pojazdu z kraju należącego do Unii Europejskiej. Gwarantujemy, że sprowadzenie samochodów na zamówienie odbędzie się bezpiecznie!
Sprowadzając auto z Niemiec lub innego europejskiego kraju, nasz zespół przekłada szczególną uwagę do stanu technicznego. Weryfikowane są najważniejsze aspekty stanu technicznego. Sprawdzamy między innymi zgodność z przebiegiem, pracę silnika ewentualne wycieki z silnika, książeczkę serwisową oraz stan ogumienia.
Ponadto dokładnie analizujemy stan lakieru pod kątem wszelkich rys, uszkodzeń lub wgnieceń. Szczególną uwagę zwracamy na stan hamulców i zawieszenia. Sprowadzone samochody przez Centercar.pl to dokładny, rzeczywisty i przede wszystkim uczciwy obraz
aktualnego stanu Twojego wymarzonego samochodu.
Slider

Auto z zagranicy. Wymarzony samochód sprowadzony z całej Europy

Sprowadzenie samochodu oraz wszystkie formalności związane w tej kwestii należą do naszych obowiązków. Każdy pojazd zawozimy do serwisu, gdzie profesjonalny zespół mechaników sprawdza ewentualne usterki w aucie. Przez zakupem pojazdu otrzymasz od nas wszystkie informacje dotyczące kolejnych serwisów.

Dodatkowo nie musisz zaprzątać sobie głowy wszelkimi opłatami akcyzowymi, tłumaczeniem dokumentów lub przeglądem rejestracyjnym. Wszystko to zostanie wykonane za Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jaką posiadamy w aspekcie tego, gdzie najlepiej zakupić samochód danej marki, zaproponujemy specjalnie dla Ciebie konkurencyjne ceny jak i pełne zaplecze: leasing oraz ubezpieczenie.

Auto z zagranicy, które wyszukamy, to serwisowane w autoryzowanych punktach bezwypadkowe pojazdy o rzetelnie sprawdzonym stanie technicznym i udokumentowanym przebiegu. Celem Centercar.pl jest głównie Wasza satysfakcja z użytkowania wymarzonego samochodu.

Kupując auto z ukrytymi wadami technicznymi narażasz na niebezpieczeństwo siebie oraz pasażerów, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Sprowadzając auto z Centercar.pl masz pewność, że otrzymasz pojazd bez żadnych problemów. Dodatkowo masz pewność, że auto nie pochodzi na przykład z przestępstwa, otrzymując od nas pełną historię samochodu.

Skontaktuj się w sprawie zamówienia pojazdu

Zobacz także

Skup pojazdów

Dostępne samochody

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków

Zadzwoń do Nas!
+48 507 157 759

Z

Napisz do Nas!
bok@centercar.pl